Ubytování Pardubice - Penzion Pod Vinicí Pardubice

Levné ubytování Pardubice - penzion Pod Vinicí

Příjemné ubytování v prostorných pokojích v centru Pardubic

Nabízíme levné a komfortní ubytování v  Pardubicích.  Naše Restaurace a penzion  Pod Vinicí se nachází  v klidné části Pardubic.  Penzion Pardubice je umístěn v prvním patře budovy. V přízemí je pro naše hosty otevřena také restaurace, kde nabízíme polední menu a minutkovou kuchyni.  Maximální kapacita našeho penzionu je 20 lůžek.

Vybavení pokojů

Všechny naše  pokoje mají výhled na sportovní areál, park a zajistí Vám tak maximální klid na odpočinek. Součástí každého pokoje je sociální zařízení, TV. Kompletní prostory našeho ubytování Pardubice jsou  pokryty volně dostupným internetovým signálem (WiFi). Našim hostům je k dispozici zdarma lednice, mikrovlná trouba a rychlovarná konvice.

Ceník ubytování

Pokoj Cena
1 lůžkový 550,-
2 lůžkový 980,-
3 lůžkový 1470,-
4 lůžkový 1960,-

Galerie

Penzion Pod Vinicí 1
Penzion Pod Vinicí 2
Penzion Pod Vinicí 3
Penzion Pod Vinicí 4

Ubytování v centru Pardubic

200 metrů od našeho penzionu Pardubice se nachází zastávka MHD, která zajišťuje přímé spojení s vlakovým a autobusovým nádražím, zimním stadionem, historickou částí města Pardubice a dalšími dominantami města Pardubice.

Snídaně

V ceně ubytování není zahrnuta snídaně, ale na přání lze objednat snídaňové menu od 100,- Kč na osobu.

Parkování

Pro hosty našeho penzionu Pardubice je zajištěno bezplatné parkování ve dvoře.

Úschova kol

Hosté našeho penzionu mohou zdarma využít také prostor k úschově kol.

Sportovní vyžití

V budově se nachází stolní tenis a šipky.

V areálu penzionu Pardubice se nacházejí tenisové a volejbalové kurty, herna stolního tenisu, fitnes, fotbalové hřiště. Všechna sportoviště si hosté našeho penzionu Pardubice mohou pronajmout.

Jedna z mnoha pardubických cyklostezek vede přímo kolem naší restaurace Pod Vinicí a penzionu Pardubice. I to je jeden z důvodů, proč je náš penzion Pardubice hojně vyhledáván nadšenci tohoto sportu.

V okolí areálu jsou další cyklostezky vhodné pro turistiku na kole a kolečkových bruslích, přijemně Vás dovedou k ostatním sportovním objektům (lázně s venkovními a krytými bazény a tobogány, zimní stadion, fotbalový stadion, plochodrážní stadion, dostihové závodiště), kulturním a historickým místům (Pardubický zámek, museum, Kunětická hora, galerie na Pernštýnském naměstí, Zelená brána, Sukova hudební síň).

Těšíme se na Vás!

Penzion Pod Vinicí v Pardubicích hodnocení